Азербайджанський газ. Socar вийшов на український ринок природного газу

20 лютого 2017, 16:31
Дочірня компанія азербайджанської Socar - Торговий дім Сокар Україна - почала торгівлю природним газом на ринку України

Про це свідчать копії договорів компанії з оператором газотранспортної системи, компанією Укртрансгаз про транспортування газу, а також договору купівлі/продажу природного газу, оприлюднені в системі публічних закупівель ProZorro, передають Українські новини.

Відео дня

Так, 14 грудня 2016 року компанія підписала договір з Укртрансгазом на транспортування 180 млн куб. м природного газу з січня по грудень 2017 року.

Також 30 грудня 2016 року Сокар Україна підписала договір з компанією ЕРУ Трейдинг (контролюється колишнім директором з комерційної діяльності ДТЕК Андрієм Фаворовим) про закупівлю до 131 млн куб. м газу з поставкою протягом 2017 року.

Крім того, 19 грудня з ТОВ Євроенерготрейд (засноване в листопаді 2015 Оленою Дятчиною, помічницею депутата Верховної Ради Олександра Пресмана (Відродження) був підписаний договір про продаж йому до 220 млн куб. м природного газу з поставкою протягом 2017 року.

Згідно тендерної документації публічного акціонерного товариства Укрзалізниця про закупівлю природного газу, Сокар Україна також є одним з претендентів на поставку 36,6 млн куб. м газу.


Сокар Україна - представництво азербайджанської держкомпанії Socar, відкрите в Україні в 2008 році. Компанія управляє 59 АЗК в Україні.

Показати ще новини
Радіо НВ
X