«Це фейкові вкиди». Абромавічус прокоментував чутки про розформування заводу Антонов

12 червня 2020, 13:18

Генеральний директор державного концерну Укроборонпром Айварас Абромавічус прокоментував в інтерв'ю Радіо НВ чутки про розформування авіабудівного заводу Антонов.

«Це фейкові вкиди, які не мають нічого спільного з реальністю. На жаль, нас часто минуле керівництво заводу звинувачує в тому, що ми занадто швидко збираємося корпоратизувати Антонов, що ми збираємося розпродавати майно. Хочу спростувати ці фейки», - повідомив Абромавічус.

Відео дня

За його словами, нове керівництво Укроборонпрому за дев'ять місяців не продавало майно і не збирається цього робити найближчим часом. Гендиректор підприємства зазначив, що керівництво пішло шляхом корпоратизації, коли самі підприємства можуть розпоряджатися своїм майном.

«Що стосується корпоратизації компанії Антонов. [...] У 2017 році було затверджено розпорядженні Кабінету міністрів про корпоратизацію Антонов і 410 заводу ав іаціі. Минуло три роки, але чомусь нам кажуть, що ми кудись поспішаємо», – додав Абромавічус.

Як повідомлялося, 9 червня гендиректор Укроборонпрому Айварас Абромавічус підписав наказ про припинення повноважень президента підприємства ДП Антонов Олександра Донця.

Тимчасовим виконуючим обов’язки призначено Олександра Лося, віце-президента з проектування ДП Антонов.

Підставою для кадрових змін названі результати перевірки, підставою для якої став лист СБУ на ім'я прем'єр-міністра Дениса Шмигаля. В Укроборонпромі заявили про виявлення численних фактів, «що можуть свідчити про неефективне управління державним підприємством; нецільове використання об'єктів державної власності; зловживання та порушення з боку керівництва, що могли призвести до значних збитків державі та нанести істотну шкоду репутації найбільшого авіаційного підприємства України». Результати перевірки направлені до правоохоронних органів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X