Автозавод Жеваго оголосив про банкрутство

18 квітня 2018, 08:57
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

10 квітня Господарський суд Полтавської області порушив справу про банкрутство Полтавського автоагрегатного заводу (ПААЗ), що входить до групи КРАЗ, за заявою боржника.

Про це йдеться в системі розкриття інформації Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку, передає агентство Інтерфакс-Україна.


ПААЗ - одне з великих в СНД спеціалізованих підприємств з виробництва гальмівної апаратури для вантажних автомобілів типу КрАЗ, КамАЗ, МАЗ, БелАЗ, причепів і напівпричепів, автобусів, тролейбусів і спеціальної автотехніки. Завод є основним постачальником гальмівної апаратури Кременчуцькому автозаводу.

Відео дня

Підприємство входить у фінансово-промислову групу Костянтина Жеваго.


Причини порушення справи про банкрутство - неплатоспроможність підприємства і неможливість поліпшити його фінансове становище без залучення великої кількості позикових коштів і отримання прибутків для погашення зобов'язань.

Загальна сума заборгованості, згідно з повідомленням, - 761,3 млн грн.

Відповідно до тексту ухвали суду на сайті підприємства, підготовче засідання у справі призначено на 24 квітня. Арбітражний керуючий Олег Шовков.


У січні-березні 2018 року завод збільшив обсяг реалізації на 20,2% до аналогічного періоду 2017 року - до 37,5 млн грн.

У 2017 році підприємство реалізувало продукцію на 173,3 млн грн - на 21% більше, ніж роком раніше. Частка експорту перевищила 70%.

Фінансовий результат діяльності компанія за 2017 рік поки не оголошувала, а в 2016 році чистий прибуток становить 18,5 млн грн проти збитків 35,8 млн грн в 2015 році.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X