Автопарк компанії Небесна Криниця розширено

18 травня 2018, 16:20
PR
Тепер автопарк «Небесна Криниця» представлений 60 автомобілями

Тепер автопарк «Небесна Криниця» представлений 60 автомобілями

Травень став знаковим місяцем для автопарку нашої компанії – він поповнився десятьма новими автомобілями.

Це сучасні п’ятитонні вантажівки від компанії Isuzu, які є втіленням справжньої японської якості. Декілька слів про них:

· вантажівки обладнані термобудками, які зимою не дозволяють воді замерзати, а влітку – нагріватися;

· всередині автомобілів все підготовлено для автоматичного завантаження бутлів в сітках. Бутлі складаються в сітки на виробництві по 32 штуки;

· процес завантаження-розвантаження бутлів за допомогою електронавантажувача триває не довше чотирьох хвилин;

· місткість нових автомобілів – 200 бутлів. Крім того, всередині є окреме місце для додаткових товарів і обладнання.

Вантажівки Isuzu значно розширили логістичні можливості компанії «Небесна Криниця». Наші клієнти уже користуються всіма перевагами доставки новими транспортними засобами.

Директор з розвитку Євгенія Кривоніс заявила, що запорукою висококласного сервісу компанії «Небесна Криниця» є не лише сучасні автомобілі, але й якісна логістика. «Наш автопарк оснащений GPS-датчиками, які дають можливість автоматизувати процес управління перевезеннями. Відстеження місцезнаходження транспортних засобів дозволяє контролювати маршрут доставки та її своєчасність. Програмне забезпечення ввечері розробляє оптимальний маршрут слідування для кожного водія. В цьому процесі враховується бажаний час доставки вантажу до адресата та оптимізація пробігу. Таким чином, і клієнт отримує товари вчасно, і компанії вдається уникнути перевитрат пального» – відзначила Євгенія.

Головна ціль компанії «Небесна Криниця» – бути прикладом безкомпромісно високої якості в усіх аспектах. Саме тому велика увага приділяється навіть найменшим деталям. Ми слідкуємо, щоб всім стандартам відповідала не лише продукція, але і логістичні інструменти.

«Небесна Криниця» віддає перевагу новим автомобілям. Використовуючи їх, ми можемо бути впевнені, що транспортний засіб не зламається і не зірве доставку клієнту. Крім того, нові автомобілі відмінно виглядають. Вони – не лише обличчя нашої компанії, але і показник того, що в своїй діяльності ми використовуємо лише найкраще. Саме за це нас цінують і нам довіряють багаточисленні клієнти по всьому Києву.

Тепер автопарк «Небесна Криниця» представлений 60 автомобілями. В списку транспортних засобів – моделі Isuzu та Hyundai, які найкраще підходять для перевезення вантажів наших габаритів. За кермо автомобілів сідають 150 досвідчених водіїв-експедиторів. Вони гарантують вчасну доставку та збереження вантажу в відмінному стані.

Сучасні автомобілі й висококваліфіковані кадри – одна із запорук успіху компанії «Небесна Криниця». Тисячі клієнтів переконалися в нашому професіоналізмі. Чому б вам не стати одним з них? Замовте товар зі списку представлених на сайті, і його вам абсолютно безкоштовно доставить наш новенький Isuzu!

Довідка

Компанія «Небесна Криниця» займається виробництвом і доставкою бутильованої води з 2001 року. Є лідером ринку і національним оператором, який обслуговує понад 50 тисяч домогосподарств і 10 тисяч офісів по Україні. З 2015 року компанія здійснює повноцінне забезпечення клієнтів обладнанням для споживання кави і натуральною зерновою кавою. За останні роки компанія «Небесна Криниця» неодноразово отримувала нагороди «Фаворит успіху», «Якість №1» та інші в категорії доставки води і підтверджувала свої лідерські позиції на київському ринку. Є єдиним в Україні членом європейської асоціації бутильованих вод Watercoolers Europe і членом Європейської бізнес асоціації та Центру «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності».

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X