Автомобілі з пробігом в Україні встановили новий рекорд

7 серпня 2018, 08:40

У липні свою першу реєстрацію в Україні пройшли 16,5 тис. легкових автомобілів, зокрема й тих, що були в експлуатації - 9,8 тис. шт. Таким чином, частка імпортованих вікових авто на первинному ринку продовжує збільшуватися та становить вже понад 59%.

Такі дані повідомила асоціація Укравтопром.

Усього з початку року українські номери отримали 51,6 тис. легкових авто з пробігом, ввезених з інших країн, що на 84% більше, ніж за аналогічний період минулого року, а їхня частка на первинному ринку становила 53%.

Відео дня

Місяцем раніше частка машин, що були в експлуатації, в первинних реєстраціях досягла показника у 58%.

Щодо липневого результату минулого року попит на іномарки з пробігом зріс на 88%.

Найбільш популярними серед ввезених б/в авто були автомобілі марки Volkswagen, яких минулого місяця було поставлено на облік 1566 шт. Це в 3,6 рази більше від кількості реалізованих в липні нових автомобілів цієї ж марки.

Другий рядок рейтингу посідає Renault з результатом 1399 старих автомобілів, що майже вдвічі більше від обсягу реалізації нових Рено.

Третій результат у Skoda - 951 авто з пробігом, такий показник на 89% перевершив кількість первинних реєстрацій автомобілів марки Skoda в тому ж місяці.

Б/в Ford знайшли в Україні 626 власників, що в 2 рази більше за липневий обсяг реалізації нових легкових Фордів.

Замикає п'ятірку лідерів місяці Nissan - 519 машин не першої свіжості обзавелися українською пропискою (на 12% більше, ніж нові авто цієї марки).

Найбільш ходовими моделями на українському первинному ринку легкових автомобілів з пробігом в липні були Renault Megane - 1026 шт., Volkswagen Passat - 662 шт., Skoda Octavia - 488 шт., Nissan Leaf - 317 шт., Volkswagen Golf - 292 шт.

Нагадаємо, що при цьому ринок нових автомобілів пішов у мінус.

Нагадаємо, за підсумками 2017 року продажі імпортних б/в автомобілів збільшилися у 3,3 рази - до 56 744 одиниць.

Показати ще новини
Радіо NV
X