АвтоКрАЗ вирішив змінити форму власності

30 березня 2017, 17:30
Акціонери ПАТ АвтоКрАЗ (Кременчук Полтавської області), що входить до складу групи Фінанси та Кредит, прийняли рішення змінити тип товариства з публічного акціонерного товариства (ПАТ) на приватне АТ

Про це повідомила прес-служба компанії, передає Інтерфакс-Україна.

Відповідне рішення прийнято загальними зборами акціонерів 30 березня, які також винесли відповідні зміни до статуту, а також обрали нові склади наглядової ради та ревізійної комісії.

Відео дня

Згідно з озвученими на зборах генеральним директором ПАТ АвтоКрАЗ Романом Черняком даними, в 2016 році АвтоКрАЗ отримав чистий прибуток у розмірі 1 млрд 232 млн грн (в 2015 році – 1 млрд 932 млн грн).

У загальній кількості виготовленої автотехніки за 2016 рік найбільшу частку - 63% склали автомобільні шасі під монтаж різного спецобладнання. Частка бортових автомобілів - 26%, тягачів - 9%, самоскидів - 2% від загального обсягу виробництва.

У минулому році 47% реалізованої автотехніки АвтоКрАЗ поставив на внутрішній ринок, 33% - експортував до країн далекого зарубіжжя, 20% - в країни СНД.


АвтоКрАЗ випускає 33 базові моделі, більше 260 модифікацій і комплектацій автомобільної техніки КрАЗ для роботи у всіх галузях економіки і Збройних силах України.

Показати ще новини
Радіо НВ
X