Автогазова змова. Проти українських АЗС почали розслідування

6 вересня 2017, 09:04
Антимонопольний комітет України (АМКУ) порушив справу за ознаками антиконкурентних узгоджених дій на ринку зрідженого газу

Про це заявив глава відомства Юрій Терентьєв, передає агентство Інтерфакс-Україна .

"З приводу зрідженого газу вчора ухвалено рішення про призначення державного уповноваженого Валерія Полюховича і було порушено справу за ознаками антиконкурентних узгоджених дій. Зараз проходить детальне планування наступних кроків з розслідування, і, відповідно, будуть розпочаті процесуальні дії АМКУ", - сказав він.

Відео дня

Крім того, за словами Терентьєва, відомство ознайомлене з оприлюдненим українським інтернет-виданням листуванням між керівниками оптових трейдерів, у якому вони обговорюють питання встановлення цін на зріджений газ.

"Ми з обережністю ставимося до таких доказів, як оприлюднена СМС-комунікація між учасниками ринку", - зазначив Голова Антимонопольного комітету України.

Терентьєв додав, що комітет вивчить усі етапи ціноутворення на зріджений газ, включаючи виробників, оптових торговців і ритейлерів.

Нагадаємо, що середні роздрібні ціни на зріджений вуглеводневий газ в Україні в період з 1 по 30 серпня зросли у 1,5 раза - з 10,92 грн/л до 16,17 грн/л.

Утім, перед минулими вихідними роздрібні ціни на зріджений газ припинили зростання, в деяких мережах автогаз дещо подешевшав.

1-4 вересня роздрібна вартість зрідженого газу в Україні знизилася на 10-80 коп./л.

Незначне зниження спостерігалося і в період 4-5 вересня.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X