Австрійці вирішили інвестувати €135 млн у виробництво біоетанолу в Україні

1 грудня 2017, 11:01
Австрійська компанія має намір інвестувати €135 млн на будівництво заводу з виробництва біоетанолу в Житомирській області

Про це повідомила прес-служба Житомирської облдержадміністрації.

Так, за 2 роки компанія планує побудувати підприємство з виробництва біоетанолу, олії і корму з кукурудзи в селі Почуйки.

Відео дня

"В області буде працювати австрійський інвестор. Він уже оформив земельну ділянку для будівництва заводу, зараз вирішується питання з підведенням комунікацій”, - зазначив директор департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва облдержадміністрації Олексій Шатило.

За його словами, проектна потужність заводу становить 300 тис. т. біоетанолу на рік за планової переробки зерна кукурудзи в 285 тис. т.

Шатило також додав, що компанія планує привезти європейське обладнання та вже отримала всю необхідну документацію за податковими і митними платежами.

Згідно з повідомленням, на підприємстві планують встановити сонячну електростанцію.

За даними Житомирської обласної державної адміністрації, всього на 2017-2018 рік заплановано 8 аналогічних бізнес-проектів.


Завод з виробництва біоетанолу буде збудовано в селі Почуйки Попільнянського району. Його будівництво почалося в 2014 році, завершити проект плануюють у 2018 році.

Завод будується за новітніми технологіями з дотриманням всіх екологічних норм на базі вже наявного насіннєвого заводу. При цьому на заводі планують використовувати біоферментаційні технологій із переробки зерна кукурудзи.

Показати ще новини
Радіо НВ
X