Австрійській Kronospan дозволили купити ламінатний завод в Україні

26 травня 2017, 14:17
Антимонопольний комітет України (АМКУ) дозволив компанії Kronospan Holdings P. L. C. (Кіпр), що входить в групу Kronospan, придбати акції ПРАТ Коростенський завод МДФ (Київ), власником якого виступає український бізнесмен Леонід Юрушев

Згідно з рішенням тимчасової адміністративної колегії АМКУ № 7-р/тк від 11 травня 2017 року, мова йде про концентрацію компанією Kronospan Holdings P. L. C. акцій ПРАТ Коростенський завод МДФ в кількості, що забезпечує перевищення 50% голосів у його вищому органі управління, передає Інтерфакс-Україна.

Відео дня

"Надати дозвіл на концентрацію у вигляді придбання компанією Kronospan Holdings P. L. C. акцій ПРАТ Коростенський завод МДФ, що забезпечує перевищення 50% голосів у вищому органі управління товариства", – зазначено в рішенні тимчасової адміністративної колегії АМКУ.

Протягом трьох років, починаючи з наступного року після концентрації, Kronospan Holdings P. L. C. повинна буде подавати в АМКУ інформацію про виробництво, продажу в Україні та експорті продукції ПРАТ Коростенський завод МДФ, а також інформацію про обсяги імпорту і реалізації групою Kronospan продукції МДФ/ХДФ, ЛМДФ, Л-ХДФ, ламінованої підлоги в Україні.

Крім того, протягом двох років з дня здійснення концентрації Kronospan Holdings P. L. C. повинна буде подавати в АМКУ інформацію про збільшення Коростенським заводом МДФ ціни на продукцію більш ніж на 10%.


Коростенський завод випускає плити МДФ (300 тис. куб. м. в рік) і ламінат (6 млн куб. м) під торговою маркою REZULT. Завод має великі складські приміщення та мережа транспортних комунікацій.

Kronospan створений в Австрії в 1897 році. В даний час є провідним європейським виробником листових матеріалів на основі деревини. До складу холдингу входять понад 40 виробництв в 28 країнах, на яких працює понад 14 тис. чол., а виручка перевищує 4,5 млрд.

Показати ще новини
Радіо NV
X