АВК запустив комплекс з виробництва бісквітної продукції в Дніпрі

28 березня 2018, 18:43

Один з найбільших виробників кондитерських виробів в Україні АВК Конфекшінері запустив в Дніпрі новий комплекс з виробництва бісквітної продукції.

Про це повідомили в компанії, передає Інтерфакс-Україна.

Новий комплекс обійшовся майже в 120 млн грн. У компанії відзначили, що відкриття додаткових ліній, виробнича потужність яких становить 10 тис. тонн в рік, дозволить компанії вдвічі збільшити обсяги виробництва злакових продуктів, таких як Kresko, Мажор, Бам-Бук і ін.

Відео дня

Передбачається, що з запуском нового комплексу загальний обсяг виробництва бісквітної продукції АВК протягом першого місяця складе більше 1,8 тис. тонн. Вироби цієї категорії виготовляються виключно з української сировини і мають маркування еко-продукт.

Також наголошується, що за підсумками минулого року експортні продажі злакової продукції компанії виросли в 1,7 рази. Компанія очікує, що продукція цієї категорії стане флагманами в експорті АВК і у 2018 році. Серед найбільш зацікавлених - ринки Арабських країн і Китаю.


АВК Конфекшінері виробляє продукцію на кондитерській фабриці в Дніпрі. Їй також належали фабрики в Донецьку і Луганську, контроль над якими втрачено. АВК виробляє широку лінійку продуктів: шоколадні, карамельні вироби, вафлі. Випускає продукцію під ТМ Королівський Шедевр, Королівський Шарм Мажор, Бам-Бук, Труфель, Труфалье, Kresko і ін.

У 2016 році компанія встановила лінію по виробництву кави і вивела на ринок власну ТМ Baristi. Компанія експортує свою продукцію в більш ніж 60 країн світу.

Показати ще новини
Радіо НВ
X