Схiд-Захiд і Bees Airline. Колишній гендиректор SkyUp розповів про нові українські авіакомпанії

29 липня 2020, 15:14

Євген Хайнацкий заперечує, що його новим місцем роботи стала одна зі створюваних в Україні авіакомпаній.

В Україні зараз створюються дві авіакомпанії: Схiд-Захiд і Bees Airline. Про це в інтерв'ю Turprofi розповів екс-гендиректор лоукостера SkyUp Євген Хайнацький.

Він додав, що обидві ці компанії тільки збираються проходити (або вже проходять) сертифікацію в Державіаслужбі.

Відео дня

«Після виходу з вірусної кризи в українських інвесторів, як не дивно, виникло бажання вкладати гроші в авіацію. І мова йде не про одного інвестора, їх, виявляється, багато, і в декількох стартапи одночасно», — сказав він.

При цьому сам Хайнацький спростував чутки про те, що він якось пов’язаний з однією з цих компаній.

«На сьогодні я в жодній з них не працюю… Зараз обговорюють, що я гендиректор нової авіакомпанії. Це неправда. Гендиректори в нових авіакомпаніях вже є, а мене там немає», — сказав Хайнацький.

Він також додав, що гендиректором авіакомпанії Bees Airline є Микола Севастьянов, а основним бенефіціаром — Сергій Смирний.

Як повідомлялося, 17 липня Хайнацький був звільнений з посади гендиректора SkyUp.

Новий керівник українського лоукостера Дмитро Сероухов, який також є гендиректором туристичного оператора JoinUp!, розповів, що звільнення Хайнацького було пов’язано з тим, що він «брав активну участь в побудові іншого авіаперевізника».

Хайнацький це спростовує, підкреслюючи, що конфіденційну інформацію про SkyUp нікому не передавав, а про своє бажання покинути компанію вперше заявив акціонерам ще в лютому 2020 року.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X