Авіакомпанія групи Приват передумала відкривати рейси до Словенії

9 червня 2017, 12:59
Посольство республіки Словенія в Україні заявляє про скасування запуску рейсів Київ - Любляна авіакомпанією Дніпроавіа (Дніпро)

Про це йдеться в повідомленні посольства, передають Українські новини.

"На жаль, змушені вам повідомити, що за інформацією офіційних представників авіакомпанії Дніпроавіа, заплановане відкриття прямого авіасполучення між Києвом і Любляною скасовано. Будьте обережні при подальшому бронювання та викупі квитків", - наголошується в повідомленні.

Відео дня

У компанії агентству Інтерфакс-Україна підтвердили такий факт, однак детальніших коментарів не надали.

Запуск рейсів за маршрутом Київ - Любляна був запланований на 27 червня 2017 року.

Дніпроавіа здійснює регулярні та чартерні рейси в країни Європи, Близького Сходу та СНД.

ФДМ у кінці серпня 2009 року продав 94,572% акцій компанії ТОВ Галтера. В результаті авіакомпанією через Галтеру володіє фінансово-промислова група Приват, співвласником якої є бізнесмен Ігор Коломойський.

Згідно з офіційними даними Державної авіаційної служби України, між Україною і Словенією, згідно з договором про повітряне сполучення, дозволено виконувати авіаперевезення по маршруту Київ-Любляна кільком перевізникам без обмежень по частотах.

Раніше повідомлялося, що фахівці сайту з пошуку авіаквитків Kiwi порівняли середню вартість польоту на літаку на відстань до 100 кілометрів у різних країнах світу в 2017 році - найдорожчою стала Бельгія.

Показати ще новини
Радіо NV
X