Авіакомпанії Молдови потрапили в чорний список Єврокомісії

22 квітня 2019, 13:23

Під обмеження Єврокомісії потрапили дев'ять авіаперевізників з Молдови

Європейська комісія внесла Молдову в чорний список, в результаті чого ряду перевізників цієї країни заборонено літати в межах ЄС. Крім того, під пильною увагою опинилася діяльність авіакомпаній Білорусі, повідомляє ЦТС.

Відео дня

"Все авіаперевізники Молдови, за винятком Air Moldova, Fly One і Aerotranscargo, були включені в список через відсутність контролю за забезпеченням безпеки польотів з боку керівництва цивільної авіації Молдови. До органів цивільної авіації Білорусі прикута увага через ознаки зниження контролю за забезпеченням безпеки польотів", - зазначили в Європейській комісії щодо забезпечення безпеки польотів.

Всього під обмеження потрапили 9 перевізників з Молдови.

В цілому ж діюча в Європейському союзі заборона поширюється на 120 авіакомпаній: 114 компаній, зареєстрованих в 16 державах, - через відсутність нагляду з боку авіаційної влади відповідних країн, а також шість інших компаній у зв'язку з наявністю побоювань з приводу їх безпеки: Avior Airlines (Венесуела), Iran Aseman Airlines (Іран), Iraqi Airways (Ірак), Blue Wing Airlines (Суринам), Med-View Airlines (Нігерія) і Air Zimbabwe (Зімбабве).

Раніше повідомлялося, що Рахункова палата України почала перевірку аеропортів Бориспіль і Львів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X