Austrian Airlines заявила про запуск 25 зимових рейсів в Україну

13 жовтня 2017, 08:54
Austrian Airlines, що входить в Lufthansa Group, буде виконувати 25 рейсів в чотири українських міста: Київ, Дніпро, Львів і Одесу

Про це повідомляє ЦТС.

Відповідно до зимового розкладу 2017-2018 років, авіакомпанії групи щотижня будуть виконувати майже 25 тис. рейсів по всьому світу - в 288 міст в 106 країнах.

Відео дня

Відзначається, що 4 рази на тиждень лайнери авіакомпанії будуть відправлятися з Відня до Львова і Одеси, 11 рейсів - до Києва. Також з Дніпра до Відня буде виконуватися 5 щотижневих рейсів.

Крім того, 1 раз на тиждень літаки авіакомпанії літатимуть з Інсбрука до Києва і назад. Всього Austrian Airlines буде виконувати близько 25 рейсів на тиждень.

Новий розклад всіх авіакомпаній Lufthansa Group діятиме з 29 жовтня 2017 року до 24 березня 2018 року.


Deutsche Lufthansa AG, більш відома як Lufthansa - флагманскій авіаперевізник Німеччини, найбільший авіаконцерн Європи, що включає в себе і такі великі авіакомпанії, як Swiss International Airlines і Austrian Airlines.

У загальному рахунку Lufthansa виконує рейси в 78 країнах світу з більш ніж двохсот напрямками. Повітряний флот всієї авіакомпанії, включаючи і дочірніх перевізників, нараховує близько 620 повітряних суден.


Austrian Airlines AG - австрійські авіалінії. Разом з регіональним підрозділом Tyrolean Airways (Austrian Arrows) виконує регулярні рейси за більш, ніж 130 напрямками. Порт приписки - Віденський міжнародний аеропорт.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X