Aудитор "великої четвірки" розробить нову логістичну мережу Укрпошти

19 жовтня 2018, 16:10

Компанія PricewaterhouseCoopers (PwC) перемогла у тендері Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) щодо залучення міжнародних консультантів на розробку нової логістичної мережі для Укрпошти.

Про це повідомили у прес-службі Укрпошти.

"Міжнародні консультанти розроблять протягом наступних 6 місяців детальні інвест-кейси з перебудови нинішньої логістичної мережі Укрпошти, яка складається із 35 сортувальних центрів та понад 200 точок базування транспорту. Важливо, що ці кейси в межах проекту відразу розглядатимуться й проходитимуть захист й у технічних спеціалістів ЄІБ з Люксембургу як одного з потенційних інвесторів", - сказав заступник гендиректора Укрпошти Олександр Перцовський.

Відео дня


PricewaterhouseCoopers (PwC) – це міжнародна мережа компаній, що пропонують професійні послуги в сфері консалтингу та аудиту. Компанія існує понад 160 років і входить до так званої "великої четвірки" аудиторських компаній. Штаб-квартира мережі розташована в Лондоні.


Зазначається, що після закінчення проекту буде створено інвест-кейс, який може бути профінансований Європейським інвестиційним банком разом з іншими міжнародними організаціями.


Укрпошта є монополістом поштового зв'язку України, входить до сфери управління Міністерства інфраструктури. Крім поштового напряму компанія розвиває також фінансові послуги, торгівлю та іншу комерційну діяльність. Мережа компанії налічує 11,5 тис. відділень по всій Україні. Штат підприємства налічує 76 тис. працівників, з яких 33 тис. - листоноші, 13 тис. - оператори поштового зв'язку.

Показати ще новини
Радіо NV
X