Вперше в історії турецької авіації. Atlasglobal почала процедуру банкрутства, у неї залишилася «дочка» в Україні

13 лютого 2020, 11:56

Турецька Atlasglobal вже кілька років зазнавала фінансових труднощів, проблеми компанії позначилися і на її українській «дочці» — Atlasjet Ukraine.

Авіакомпанія Atlasglobal запустила процедуру банкрутства і припинила виконання рейсів 12 лютого, повідомляє avianews з посиланням на інформацію турецьких ЗМІ.

Зазначено, що створений у 2001 році авіаперевізник стане першим банкрутом в історії цивільної авіації Туреччини.

Відео дня

Авіакомпанія зазнавала фінансових труднощів в останні роки і 26 листопада 2019 року призупинила польоти. 21 грудня 2019 року рейси були відновлені, але за скороченою маршрутною мережі. Польоти виконувались зі Стамбула до Анталії, Лондона, Багдада, Тель-Авіва, Тегерана і Амстердама.

Проблеми Atlasglobal позначилися і на дочірній авіакомпанії Atlasjet Ukraine, яка 26 листопада 2019 року припинила польоти за своїм єдиним маршрутом Одеса-Стамбул і так і не повернулася в небо.

У планах авіакомпанії було повернення на цю лінію і запуск рейсів Київ-Стамбул, які Atlasjet Ukraine розраховувала відкрити у березні 2020 року. Авіаперевізник встиг отримати необхідні права у грудні 2019 року.

Раніше повідомлялося, що про припинення польотів заявила Air Italy. Вона стала вже другою авіакомпанією в Італії, яка зупинила польоти у 2020 році після Ernest Airlines.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X