Турецька авіакомпанія після місяця простою відновить польоти в Україну

25 грудня 2019, 14:26

Українське дочірнє підприємство турецької авіакомпанії Atlasjet Havacılık A.Ş. в кінці грудня відновить польоти зі Стамбула до Одеси

Авіакомпанія Atlasjet Ukraine (працює під брендом AtlasGlobal), яка в листопаді призупинила польоти, планує відновити виконання рейсів 29 грудня. Про це з посиланням на гендиректора авіаперевізника Ярослава Красножона повідомив avianews.com.

Відео дня

Це будуть рейси по єдиному маршруту компанії Одеса-Стамбул. Продаж квитків на даний момент відновлено. У систему бронювання рейси Одеса-Стамбул внесені з частотою до чотирьох разів на тиждень. Однак за словами керівника авіаперевізника, в Atlasjet Ukraine розглядають можливість виконання польотів зі зменшеною частотою два рази на тиждень до початку літньої навігації 2020 року з подальшим збільшенням числа рейсів.

Нагадаємо, що Atlasjet Ukraine разом з турецькою материнською компанією Atlasjet Havacılık A.Ş. (обидві працюють під брендом AtlasGlobal) зупинили польоти 26 листопада через економічні складнощі. Тоді в турецькій компанії заявляли, що за місяць мають намір оптимізувати грошовий потік і відновити польоти. 21 грудня турецька авіакомпанія відновила виконання рейсів.

До 2015 року AtlasGlobal працював під назвою AtlasJet. Восени 2013 року компанія зареєструвала дочірнє підприємство у Львові і заявила про плани виконувати не тільки міжнародні, а й внутрішні рейси в Україні. Однак тоді компанії не вдалося отримати в Державіаслужбі дозволу на виконання польотів по ряду напрямків. Це призвело до тривалих судових розглядів.

AtlasGlobal почала виконувати регулярні рейси з України у вересні 2015 року з маршрутами Львів-Стамбул, Харків-Стамбул і Запоріжжя-Стамбул. Однак у квітні 2018 року було оголошено про припинення регулярної програми «з операційних причин». При цьому компанія зберегла чартерну програму.

Atlasjet Ukraine намагається отримати дозвіл на виконання польотів за маршрутом Київ-Стамбул.

Редактор: Артем Ільїн
Показати ще новини
Радіо NV
X