Астарта займеться випуском органічної продукції

18 квітня 2016, 14:10
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Найбільший у країні виробник цукру Астарта планує виробляти органічне молоко та зернові. Про це НВ Бизнес розповів начальник науково-дослідного відділу компанії Алішер Нурмухаммедов

"Зараз ми починаємо пілотний проект по виробництву органічного молока на одній з наших ферм. Там 490 корів, тобто 3-5% від загального поголів'я. Перша продукція з'явиться через два роки", – сказав він.

Відео дня

За його словами, технологія не передбачає істотних інвестицій. В компанії планують замінити мінеральні добрива на органічні, а необроблене від шкідників насіння навіть дешевше. Він також уточнив, що нова продукція буде виготовлятися на існуючих потужностяї компанії.

Маркетолог компанії Олена Цапук уточнила, що спочатку органічне молоко буде продаватися на внутрішньому ринку. А потім можливо почнуться експортні поставки.

"На ринок органічного молока ЄС складно вийти з-за високих вимог і великого асортименту цієї продукції в цих країнах. Складно здивувати споживача. У першу чергу ми розглядаємо внутрішній ринок", – уточнила Цапук.

Крім тваринництва, в Астарті займуться і органічним рослинництвом. За словами Нурмухаммедова вже в наступному році компанія буде продавати органічну гречку, кукурудзу та пшеницю.

"Під цей проект виділено 1,2 тис. га землі. Основна частина – близько 800 га – це кормові культури і 400 га – зернові", – пояснив він.


Агропромхолдинг Астарта – найбільший виробник цукру в Україні з часткою вітчизняного виробництва близько 25%. Земельний банк складає 245 тис. га. Крім того, компанія займається виробництвом молока і переробкою сої. У 2015 році Астарта справила 103 тис. т молока, що на 1% менше, ніж роком раніше. Всього в Україні за підсумками 2015 року було вироблено близько 10,7 млн т молока, що на 4% менше, ніж роком раніше.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X