Ашан вирішив запустити проект разом із українськими фермерами

4 травня 2017, 12:28
Гіпермаркет Ашан вирішив запустити пілотний проект Фермерські товари для малих та середніх фермерів

Міністерство аграрної політики готове підтримати цю ініціативу, йдеться у повідомленні прес-служби.

Проект стартує у жовтні 2017 року. Головна мета пілоту – відкриття нової торговельної точки, де реалізовуватиметься якісна та свіжа продукція, що виробляється українськими малими та середніми фермерами з регіону.

Відео дня

"Підтримка малого та середнього виробника в Україні є пріоритетом для Мінагрополітики сьогодні. В рамках проекту головну перевагу матимуть саме невеликі українські фермерські господарства, які виробляють якісні продукти, в тому числі перероблені та готові для продажу в супермаркеті. Безумовно, це стане перспективним шляхом виходу малого та середнього виробника на мережі супермаркетів, а це – стабільний канал збуту продукції для агробізнесу, а значить і стабільний виторг і прибуток", - підкреслила заступник міністра Ольга Трофімцева наприкінці зустрічі.

Серед критеріїв відбору виробників-учасників є, наприклад: виробництво продукції без ГМО та використання гормонів росту.

Також тварини повинні міститись у максимально природних умовах, а виробники строго дотримуватись санітарних норм.


Auchan Group - один з найбільших рітейлерів у світі. На початок 2016 року в управлінні французької компанії перебували 962 гіпермаркети, 379 торгових центрів, близько 2900 "магазинів біля будинку". Рітейлер працює у 16 країнах світу, а його виторг у 2015 році становив 54,2 млрд євро. Зараз в Україні працюють 11 гіпермаркетів Ашан, останній з яких відкрито восени 2015 року. Крім того, Ашан належить 10% у мережі супермаркетів Фуршет.

Показати ще новини
Радіо NV
X