Ашан відкриває в Україні гіпермаркети спортивного одягу

28 квітня 2017, 13:38
Auchan Group – один з найбільших світових ритейлерів – прийняв рішення про виведення мережі Decathlon в Україну

Про це розповіли три джерела: директор торгового центру, консультант з нерухомості і керівник торговельної мережі, пише liga.net.

Планується, що перший гіпермаркет відкриється наприкінці цього - початку наступного року в столичному торговому центрі Рітейл Парк на Петрівці. Decathlon складе конкуренцію Спортмастеру і Intersport, яку розвиває по франчайзингу Епіцентр, відзначає видання.

Відео дня

При цьому, отримати коментар менеджера з розвитку Decathlon Франка Джордана не вдалося: він не відповів на лист і не відповів на телефонний дзвінок.

Про відкриття супермаркетів Decathlon представники Auchan Group заявляли протягом останніх декількох років, але в 2014 році плани щодо виходу на український ринок були відкладені. Це було пов'язано з політичною ситуацією і різкими курсовими коливаннями, рітейлерам було складно прорахувати перспективу бізнесу. Але зараз ситуація змінилася.

Зараз на ринку спортивних товарів в Україні працює дві мережі: Спортмастер та Intersport. Спортмастер присутній в більшості якісних торгових об'єктів, відкритих до 2014 року, тоді як останні кілька років плани з розвитку мережі були заморожені, розповідає керівник відділу торгових площ компанії JLL в Україні Катерина Весна. Директор Спортмайстера Ігор Чернов пообіцяв надати коментарі пізніше.

Мережа Intersport в Україні розвивається через франчайзингового партнера. Стратегія передбачає відкриття магазинів в першу чергу у власних торгових центрах Епіцентр, проте однією з умов брендотримача було відкриття магазинів у інших торгових центрах. Але досі жоден Intersport за межами Епіцентрів не з'явився.


Auchan Group - один з найбільших рітейлерів у світі. На початок 2016 року в управлінні французької компанії перебували 962 гіпермаркету, 379 торгових центрів, близько 2900 "магазинів біля будинку". Рітейлер працює у 16 країнах світу, а його виручка в 2015 році склала 54,2 млрд євро. Зараз в Україні працюють 11 гіпермаркетів Ашан, останній з яких відкрито восени 2015 року. Крім того, Ашан належить 10% у мережі супермаркетів Фуршет.

Показати ще новини
Радіо НВ
X