Ашан домовився з Новою поштою про доставку товарів клієнтам

19 квітня 2018, 19:08
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Французька мережа гіпермаркетів Ашан домовилася з компанією НП Логістик, яка входить до групи Нової пошти, про надання послуг фулфілмента, які Ашан буде використовувати для розвитку електронного каналу комерції непродовольчої групи товарів.

Про це повідомила прес-служба групи.

Серед послуг - розвантаження товарів, їх зберігання, відбір і формування замовлень (комплектація, упаковка), а також оформлення супровідної документації, відвантаження та інформаційний супровід.

Відео дня

"Специфіка послуги фулфілмента полягає в тому, що після надходження товару на склад або він забирається зі складу клієнта, він може зберігатися в фулфілмент-центрі необхідний для замовника час до того, як надійде заявка на комплектацію замовлень і передачу їх на доставку", - наголошується в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що Ашан намір змінити формат магазинів в Україні.


Мережа магазинів Auchan присутній в 16 країнах світу. Власником Auchan Group є Асоціація сім'ї Мюлье (Франція). В Україні компанія існує з 2008 року і в даний час налічує 22 магазин в дев'яти містах, а також електронну комерцію в Києві і регіоні.


Нова пошта заснована в 2001 році, є лідером на ринку експрес-доставки. Мережа компанії складається більш ніж з 2,3 тис. відділень по всій Україні.

НП Логістик спеціалізується на складських послугах і фулфілменте. Володіє двома фулфілмент-центрами загальною площею понад 27 тис. кв. м. Компанія співпрацює з Rozetka.ua, КЛО, Фокстрот та Lifecell, British American Tobacco і ін.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X