Інтерв'ю. З Коломойським в Україні сьогодні ніхто не може конфліктувати — Арон Майберг про МАУ, «мрію Зеленського» та дітей у бізнесі

2 лютого, 09:03
НВ Преміум
Співвласник МАУ Арон Майберг (Фото:НВ)

Співвласник МАУ Арон Майберг (Фото:НВ)

Співвласник МАУ Арон Майберг розповідає про історію відносин з Ігорем Коломойським, нову державну авіакомпанію УНА та сімейні інвестиції. Крім авіації, Майберг вклався в ІТ і навіть «консервований борщ«.

Найбільша українська авіакомпанія «МАУ» знову на слуху. Її співвласник і голова наглядової ради Арон Майберг ініціював звільнення президента МАУ Євгена Дихне, якого сам же привів у компанію. Спроба провалилася. Дихне відмовився йти і заблокував рішення акціонерів через суд. Має два аргументи. По-перше, він не бачив документів про звільнення, і, по-друге, хоче бути корисним усім власникам, а не тільки Майбергу.

Відео дня

Дихне стверджує, що діє самостійно. Але другий співвласник компанії Ігор Коломойський напевно чув про конфлікт. Мовчання означає, що його все влаштовує.

У великому інтерв'ю НВ Бізнес Арон Майберг розповідає, навіщо погодився на участь Коломойського у МАУ і чому запропонував розійтися, чого очікував від Дихне на чолі компанії та як держава може допомогти українській авіації, не створюючи нового національного перевізника УНА. Бонус — розповідь про сімейний бізнес. У «портфелі Майбергів» є інвестиції у туризм, ритейл, нерухомість і навіть IT. І не лише в Україні.

Літаки МАУ (Фото: МАУ)
Літаки МАУ / Фото: МАУ

Як Коломойський прийшов до МАУ

Показати ще новини
Радіо НВ
X