Збитки на 300 млн грн. Частину зрідженого газу Укрнафти передали АРМА — ДБР

11 серпня, 17:13
Укрнафта (Фото:Укрнафта)

Укрнафта (Фото:Укрнафта)

Суд передав до управління АРМА частину нереалізованого зрідженого газу Укрнафти.

Суд заарештував частину зрідженого газу, який не було реалізовано ПАТ Укрнафта, та передав його до управління Агентства з розшуку та менеджменту активів (АРМА).

Про це йдеться у повідомленні Державного бюро розслідувань.

Відео дня

«Рішення прийнято за матеріалами кримінального провадження ДБР щодо протиправної реалізації зрідженого газу ПАТ Укрнафта протягом квітня — травня 2022 року», — йдеться у повідомленні Бюро.

За даними Держбюро, під час воєнного стану у квітні поточного року Укрнафта подала заявку на проведення аукціону з продажу зрідженого газу.

«На засіданні аукціонного комітету було погоджено біржу, запропоновану ПАТ Укрнафта, який не мав ліцензії на провадження професійної діяльності на організованих товарних ринках. Результати аукціону мають ознаки фальсифікації, оскільки переможці купили скраплений газ за ціною практично вдвічі нижчою за ринкову», — йдеться у повідомленні ДБР.

Як уточнюють у ДБР, сума завданих підприємству збитків, в яких є значна державна частка, може становити понад 300 млн грн.

Досудове розслідування кримінального провадження за ч. 2 ст. 364 КК України ( використання посадовими особами службового становища всупереч інтересам служби, що спричинило тяжкі наслідки) продовжується.

Раніше повідомлялося, що СБУ передала в управління держави заарештовані активи на 15 млрд грн .

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X