В АРМА пояснили, чому не звітують про управління російськими активами. Є дві причини

17 січня, 15:23
В АРМА пояснили чому не звітують про управління російськими активами (Фото:МВС України via Telegram)

В АРМА пояснили чому не звітують про управління російськими активами (Фото:МВС України via Telegram)

В АРМА заявили, що не звітують про управління російськими активами через необхідність «застосування значних інтелектуальних зусиль».

В АРМА відмовилися надати інформацію про перелік російських та білоруських активів, які були заарештовані після 24 лютого та передані до управління Нацагентства після звернення Представника Уповноваженого Верховної Ради України.

Відео дня

Про це йдеться у відповіді відомства на питання проекту Trap Agressor.

В АРМА зазначають, що відмовляють у наданні інформації з двох причин.

Як перша причина в Агентстві назвали інформацію про перелік російських і білоруських активів, їхню вартість, службову.

По-друге в Нацагентстві додали, що не ведуть окремий облік російських і білоруських заарештованих активів, а також не мають інформації про отриману суму від їх реалізації.

«Про надання даних у розрізі російських та білоруських активів, а також інформації про загальну суму від їх продажу та розмір надходжень до бюджету, інформуємо, що зазначені відомості жодним чином не створюються або обробляються у процесі виконання АРМА своїх повноважень», — заявили в АРМА.

Також в Агентстві додали, що формування інформації за вказаними критеріями покладає на АРМА додаткове навантаження.

« Зокрема, шляхом необхідності застосування значних інтелектуальних зусиль з метою здійснення аналітичної обробки вхідних даних та їх узагальнення», — кажуть в Агентстві.

У той же час у Trap Aggressor зазначають, що АРМА неодноразово у своїх прес-релізах вказувала саме на російську належність отриманих активів. Однак Агентство не звітує перед суспільством, скільки саме коштів отримав бюджет протягом 2022 року від управління російськими активами, і хто саме керує цими активами.

Раніше повідомлялося, що АРМА передали заарештовані активи російського олігарха майже на 800 млн грн.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X