Компанія Samsung відмовилася від проекту аеропорту в Криму

25 червня 2018, 12:34

Архітектурний підрозділ корейської компанії Samsung - SAMOO Architects & Engineers, який в 2015 році виграв тендер на розробку проекту аеропорту Сімферополя, відмовився від його реалізації.

Про це повідомило Міністерство закордонних справ України в офіційній відповіді для Крим.Реаліі ТВ.

Причиною відмови є "політична чутливість проекту".

У SAMOO Architects & Engineers відмовилися від офіційних коментарів. У той же час повідомили, що вичерпну інформацію передали в посольство України в Республіці Корея.

Відео дня

Український МЗС наполягає, що будівництво і співробітництво Samsung з російською "владою" окупованого Криму незаконні.

Відзначається, що компанія SAMOO Architects & Engineers не є суб'єктом міжнародного права, тому що під цю категорію потрапляють тільки міжнародні організації і держави.

Як роз'яснила юрист Олена Омельченко, притягнути до відповідальності компанію можна лише за двох умов: якщо Адміністрація президента України (за поданням РНБО) внесе цю компанію до списку санкцій або якщо влада Південної Кореї введе відповідальність для національних підприємств щодо бізнес-діяльністі в Криму.

Нагадаємо, що 16 квітня в Сімферополі відкрили новий термінал аеропорту. Його побудували за 22 місяці за майже $500 млн.

Відзначимо, що після анексії півострова Росією в березні 2014 року кримські аеропорти були закриті рішенням уряду України. Будь-які польоти туди і звідти є порушенням законів України і міжнародних правил.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X