Укртрансгаз звернувся в РНБО через арешт рахунків компанії

5 лютого 2020, 17:11

У компанії заявили, що арешт всіх рахунків і активів може вплинути на надійність функціонування ГТС і підземних сховищ газу.

Державна компанія Укртрансгаз 5 лютого звернулася до Ради національної безпеки і оборони України через арешт судом всіх рахунків і активів підприємства, повідомляє прес-служба компанії.

Відео дня

У Укртрансгазі стверджують, що після передачі діяльності з транспортування газу Оператору ГТС України, діяльність УТГ ускладнилася через нібито неправомірні дії третіх осіб щодо майна компанії.

Зокрема, мова йде про ФК Фін-Інвест, яка викупила в 2018 році право у Укренергозбуту на отримання 305 млн куб. м газу від УТГ, вимагає замість газу понад 2,3 млрд грн.

"Укртрансгаз розцінює судове рішення, за яким відкрито виконавче провадження, як неправомірне, а дії позивача - такими, які можуть мати ознаки шахрайства. Однак арешт приватним виконавцем рахунків підприємства вже призвів до втрати 50,3 млн грн", - повідомляють в компанії.

В УТГ додали, що арешт всіх рахунків і активів можуть вплинути на надійність функціонування ГТС і підземних сховищ газу, оскільки структурні підрозділи компанії займаються ремонтом і технічним обслуговуванням магістральних газопроводів і обладнання.

Компанія звернулася до РНБО з проханням захистити права підприємства і не допустити незаконного виведення коштів і відчуження майна.

Нагадаємо, що недавно з рахунків Укртрансгазу незаконно списали 50 млн грн на користь ФК Фін - Інвест.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X