ArcelorMittal вирішила продати африканського металлотрейдера

29 травня 2018, 15:25

Компанія ArcelorMittal South Africa (AMSA) вирішила продати 50% акцій торгового і логістичного холдингу Macsteel International Holdings BV (MIHBV).

Про це повідомили в компанії, пише Bloomberg.

Покупцем виступає зареєстрована у Люксембурзі компанія Macsteel Holdings Luxembourg (MacHold), яка володіє рештою 50% MIHBV. У AMSA відзначають, що Macsteel Holdings заплатить $220 млн. Це більше, ніж ринкова капіталізація компанії в Йоганнесбурзі, що оцінюється в приблизно $197 млн.

Відео дня

У AMSA також додали, що продаж її холдингу в Macsteel International допоможе акумулювати готівкові гроші для зміцнення свого балансу. Кошти будуть також використані для поповнення оборотного капіталу.

"Інвестиції більше не вважаються основним активом для AMSA", - сказано в повідомленні.

Видання також зазначає, що в той час як світові виробники сталі, включаючи материнську ArcelorMittal, протягом останніх двох років користуються кращими ринковими умовами, південноафриканська компанія постраждала від слабкого внутрішнього попиту, тиску з боку імпорту та волатильності в обмінному курсі Ренда.


MIHBV - торговельна компанія з продажу стали. Була заснована в 1997 році як спільне підприємство Macsteel Holdings Luxembourg S.à.rl (раніше Macsteel Holdings Proprietary Limited) і ArcelorMittal South Africa Limited.

Показати ще новини
Радіо NV
X