ArcelorMittal Кривий Ріг не виплачуватиме дивіденди акціонерам

2 травня 2019, 17:31
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Отриманий ArcelorMittal Кривий Ріг чистий прибуток за 2018 рік піде на розвиток виробництва

Криворізький гірничо-металургійний комбінат ArcelorMittal Кривий Ріг направить весь отриманий в 2018 році чистий прибуток в розмірі 9,5 млрд грн на розвиток виробництва. Таке рішення прийняли річні загальні збори акціонерів 25 квітня, повідомляє прес-служба компанії.

Відео дня

"За результатами затвердження порядку розподілу прибутку прийнято рішення про розподіл прибутку, отриманого за результатами фінансово-господарської діяльності ArcelorMittal Кривий Ріг у 2018 році, на розвиток виробництва", - сказано в повідомленні.

Комі того, збори заслухали звіти виконавчого органу товариства, наглядової ради і ревізійної комісії за 2018 рік, затверджено річний звіт, прийнято рішення про розподіл прибутку, обрані члени наглядової ради.

ArcelorMittal Кривий Ріг у 2018 році наростив чистий прибуток на 87,9% - до 9,5 млрд грн з 5,61 млрд грн в 2017 році. Доподатковий прибуток склав 11,36 млрд у порівнянні з 6,35 млрд грн. Чистий дохід зріс на 2,7% - до 67,96 млрд грн.

Нерозподілений прибуток на кінець року складав 42,48 млрд грн.

ArcelorMittal володіє в Україні найбільшим гірничо-металургійним комбінатом ArcelorMittal Кривий Ріг та деякими малими компаніями, зокрема, ArcelorMittal Берислав.

За даними підприємства на кінець 2018 року, у власності Arcelor Mittal Duisburg GmbH (ФРН) перебуває 95,18% його акцій.

Раніше повідомлялося, що Європейська комісія затвердила угоди з продажу семи металургійних і прокатних підприємств групи ArcelorMittal в шести країнах Європи британській компанії Liberty House.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X