Арбітраж відклав рішення щодо спорів Нафтогазу з Газпромом

14 листопада 2017, 18:10
Арбітражний інститут Торгової палати Стокгольма переніс граничний термін винесення рішень у справах між компаніями Нафтогаз України і Газпром за контрактами на поставку і транзит газу

Про це повідомили у прес-службі української компанії.

Таким чином, Стокгольмський арбітраж відклав рішення за контрактами на поставку і транзит газу на 30 грудня 2017 року і 28 лютого 2018 року відповідно.

Відео дня

Нагадаємо, що у червні 2014 року Газпром звернувся до Арбітражного інституту Торгової палати Стокгольма з проханням про арбітраж з метою стягнення з Нафтогазу боргу за поставлений у 2013-2014 рр. газ, а також грошових коштів за формулою "бери або плати".

Зі свого боку Нафтогаз звернувся до Арбітражного інституту Торгової палати Стокгольма з вимогами про зміну ціни на природний газ, відшкодування всіх переплат, здійснених з 20 травня 2011 року, і скасування положення, що забороняє реалізацію поставленого по ньому природного газу за межами України.

Остаточне рішення арбітражу за контрактом на транзит газу очікувалося до червня 2017 року, за контрактом на поставку газу - до квітня 2017 року.

Нагадаємо, 7 листопада російський монополіст Газпром подав до апеляційного суду округу 356 Свеа (Швеція) заяву про оскарження проміжного (окремого) рішення арбітражу Стокгольма за позовом щодо контракту на поставки газу від 19 січня 2009 року і його часткове скасування.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X