Apple запустить в Україні свою платіжну систему

31 травня 2017, 11:58
Незабаром на території України повинна запрацювати платіжна система Apple Pay, за допомогою якої оплачувати покупки в магазинах стане можливо з використанням смартфона або смарт-годинника

Так, платіжний сервіс Apple Pay може запуститися на українському ринку вже в другому кварталі 2018 року.

Про це заявив глава електронного бізнесу Альфа-Банк Україна Максим Патрін, посилаючись на анонімне джерело в одній з платіжних систем, які працюють на українському ринку, повідомляє PaySpace Magazine.

Відео дня

Alfa-Bank запустив в Україні новий цифровий сервіс Alfa Digital, який буде надавати послуги для клієнтів, які хочуть мати доступ до фінансів онлайн і в мобільному додатку. Даний сервіс дозволить додати банківські картки до Apple Pay після запуску сервісу на місцевому ринку.

У банку зазначили, що досвід інших країн показує, що інтерес до мобільних платежів починає зростати лише після появи на ринку Apple Pay і Samsung Pay. Після того, як хоча б одна з названих систем зайде в Україну, Альфа теж додасть в мобільний додаток таку опцію. Клієнти зможуть через мобільний банкінг додати свою карту в гаманець Apple Pay.


Нагадаємо, що на даний момент в Україні не доступні платіжні системи Apple Pay, Android Pay і Samsung Pay.

У травні Apple офіційно запустила Apple Pay в Італії. На даний момент сервіс доступний в 16 країнах – Австралії, Китаї, Канаді, Франції, Гонконзі, Ірландії, Італії, Японії, Новій Зеландії, Росії, Сінгапурі, Іспанії, Швейцарії, Тайвані, Великобританії та США.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X