Apple видалила з App Store додатки української компанії Genesis

16 грудня 2019, 17:51
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

У Genesis запевняють, що для компанії Apple в порядку речей регулярно перевіряти великих видавців.

Компанія Apple видалила зі свого магазину всі програми опубліковані компанією Genesis Technology Partners, повідомляє AIN.UA .

Основну увагу App Store привернула лінійка програм для схуднення і турботи про здоров'я Better Me. За листопад 2019 додатки компанії заробили сукупно близько $ 4 млн, а кількість завантажень перевищила 2 млн. Тепер при переході на посилання з офіційного сайту або пошукової видачі на додатки Better Me App Store повідомляє про «недоступність в даному регіоні».

Відео дня

Примітно, що App Store видалив тільки додатки, опубліковані аккаунтом Genesis Technology Partners, в той час як два додатки лінійки, опубліковані аккаунтом BetterMe Limited залишилися доступні. Однак, за листопад ці два додатки заробили $ 300 тис за півмільйона нових завантажень.

У Genesis вважають, що причин для хвилювання немає, оскільки Apple часто перевіряє додатки великих видавців.

«У Genesis більше 15 додатків. Зараз на перевірці знаходяться тільки додатки BetterMe. Apple може це регулярно відбувається) прибирати додатки з магазинів з різних причин. Це нормальна практика в бізнесі створення додатків», - відзначили в компанії.

У компанії не відповіли на питання, коли додатки повернуться в App Store.

У коментарі виданню розробник Девід Барнард, який звернув увагу на ситуацію з BetterMe, зазначив що не варто спекулювати на питанні до отримання офіційної інформації від Apple. Інші розробники відзначили, що в грудні 2019 року користувачі неодноразово скаржилися на помилкове списання коштів з карт. Додаток списував кошти на початку тестового періоду, а не по його закінченню. Суми списань досягали $ 129- $ 150. У техпідтримці Better Me відповідали, що не пропонують повернення коштів.

Також в статистиці відгуків Better Me помітили неправдиві зміст і співвідношення відгуків про програму. Деякі експерти вважають, що видалення додатків може бути пов'язано з порушенням правил оформлення підписок або купівлею фейкових відгуків, проте рекомендують дочекатися офіційної відповіді Apple.

Нагадаємо, що недавно проект української компанії Genesis залучив $ 21 млн інвестицій на африканському ринку.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X