На крок ближче до відкриття: Apple шукає юриста в київський офіс

29 березня 2021, 11:54

Компанія Apple шукає юриста (Legal Counsel) в київський офіс. Про це повідомляється на сайті компанії.

Кандидат буде консультувати українську бізнес-команду Apple з усіх юридичних питань. Він стане першою особою компанії в Україні і буде спілкуватися з головним офісом в Купертіно.

Відео дня

Також кандидат буде супроводжувати роботу бізнес-команд СНД з різних юридичних аспектів, пов'язаних з продажами, маркетингом і поширенням продуктів Apple в країнах СНД.

Юрисконсульт буде займатися підтримкою операційного відділу, відділів продажів і AppleCare (програми розширеної гарантії і планів технічної підтримки пристроїв Apple). В обов'язки кандидата буде входити співпраця з відділами по зв'язках з державними органами та іншими групами по дотриманню вимог для виявлення і зниження нормативних ризиків для бізнесу Apple.

Серед вимог до кандидата - 5-10 років досвіду роботи в юридичному відділі міжнародної компанії або юридичній фірмі з акцентом на комерційне право і контракти, споживче право і IТ-право, розуміння закріплених в законодавстві аспектів конкуренції пов'язаних з продажами дистрибуцією і маркетингом. Також від кандидата вимагається українського, російського народу та англійської та готовність здатність спілкуватися як усно, так і письмово на комерційні та нетехнічні теми.

Нагадаємо, що це вже четверта вакансія в київський офіс Apple, опублікована компанією за недавній час. Раніше в Apple шукали менеджера команди продажів (Country Field Staff Manager), Chief Accountant і податкового аналітика для роботи з ПДВ.

У травні минулого року компанія зареєструвала в Україні юрособу.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X