Суд з Fortnite. Apple попросила відстрочку для змін політики платежів в App Store

11 жовтня 2021, 09:43

Компанія Apple не погоджується з рішенням суду у справі проти Epic Games і просить у суду призупинити рішення, яке дозволяє розробникам обходити комісії App Store.

Компанія Apple подала апеляцію на рішення суду у справі Epic Games і просить призупинити рішення, яке дозволяє розробникам додавати в додатках посилання на сторонні платіжні вебсайти.

Відео дня

Про це пише CNBC з посиланням на представників компанії і документи.

Як зазначає видання, якщо Apple доб'ється відстрочки, зміна правил, потенційно дозволяє розробникам обходити комісію App Store в розмірі від 15% до 30%, може не набрати чинності до тих пір, поки не будуть завершені апеляції у справі. За словами експертів, розгляд всіх апеляцій по справі Apple і Epic може затягнутися на кілька років.

Своєю чергою Apple стверджують, що внесення змін до правил App Store може порушити встановлений в магазині додатків баланс між розробниками і споживачами.

У компанії заявили, що це призведе до непоправного збитку як для самої Apple, так і для користувачів.

Суд почне розглядати апеляцію не раніше, ніж в листопаді 2021 року.

Нагадаємо, що у вересні цього року суд прийняв рішення у справі Apple проти Epic Games , дозволивши розробникам додавати альтернативні способи оплати в обхід комісії AppStore.

На початку вересня цього року Південна Корея внесла поправки в Закон про телекомунікаційний бізнес, які зобов'язують Google і Apple дозволяти використання сторонніх платіжних систем в своїх магазинах. Це перша країна в світі, яка прийняла подібні поправки.

У серпні цього року в Сенат США внесли на розгляд двопартійний антимонопольний законопроєкт, спрямований на захист ринку додатків від домінування технологічних гігантів Apple і Google.

Минулого тижня агентство Reuters повідомляло, що антимонопольне відомство Нідерландів назвало антиконкурентними правила Apple, які вимагають від розробників програмного забезпечення використовувати систему платежів компанії в своїх додатках.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X