Apple поступилася Huawei за обсягами продажів смартфонів в 2019 році, але стала лідером за підсумками четвертого кварталу

31 січня 2020, 11:11

Завдяки попиту на iPhone 11 вперше за два роки Apple стала найбільшим гравцем за підсумками останнього кварталу 2019 року.

Компанія Huawei обійшла Apple за кількістю проданих смартфонів в 2019 році, пише The Verge з посиланням на звіти аналітичних компаній.

Таким чином, китайський виробник став другим найбільшим продавцем смартфонів у світі. За підсумками року Huawei продала близько 240 млн смартфонів, в той час як Apple - 200 млн. На першому місці за обсягом продажів як і раніше залишився Samsung, який в 2019 році продав 300 млн смартфонів.

Відео дня

Відзначається, що продажі Huawei в минулому році росли з найбільшою динамікою. Китайська компанія наростила продажі на 17%, частку ринку з 14,8% до 17,6%. Відзначається, що близько 60% своїх смартфонів компанія продає в Китаї.

У той же час, за підсумками четвертого кварталу 2019 року Apple вперше за два роки стала лідером з постачання смартфонів, обігнавши Samsung, пише CNBC з посиланням на кілька аналітичних компаній. За підсумками кварталу компанія поставила 72,9 млн iPhone, в той час як Samsung - 70 млн смартфонів Galaxy, порахували в Counterpoint Research. За даними Strategy Analytics і Canalys, компанії продали 70,7 млн iPhone і 68,8 млн смартфонів Samsung.

Успіх Apple в четвертому кварталі 2019 року аналітики пояснили популярністю iPhone 11.

Також Apple відзвітувала про зростання фінансової виручки за підсумками першого кварталу 2020 року. У компанії розповіли, що доходи від продажу iPhone зросли за квартал до $ 55,96 млрд, що на 8% більше, ніж в попередньому році.

Нагадаємо, що недавно в Apple відзвітували про рекордну виручку і прибуток за квартал. Тоді серед основних факторів успіху в компанії також назвали високий попит на iPhone 11, носяться пристрої і сервіси.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X