Apple інвестує $3,6 млрд в KIA Motors для виробництва Apple Car. Акції автовиробника виросли

3 лютого 2021, 16:05

Акції автовиробника KIA Motors виросли на тлі новин про те, що Apple інвестує в компанію $3,6 млрд.

Акції південнокорейської KIA Motors (Входить до групи компаній Hyundai Motor Group), підскочили на тлі повідомлень місцевих ЗМІ про те, що Apple інвестує в автовиробника $3,6 млрд в рамках співпраці в сфері виробництва електромобілів. Про це пише Bloomberg.

Відео дня

Як повідомляли місцеві ЗМІ, виробник iPhone планує налагодити спільне виробництво Apple Car на заводі KIA в Джорджії, США. Повідомлялося, що компанії можуть підписати угоду вже 17 лютого. Планується, що автомобілі Apple будуть представлені в 2024 році. За даними видання, компанії планують виробляти 100 тис. Електрокарів в рік.

Як зазначає Bloomberg, акції Kia зараз на найвищому рівні з 1997 року.

Представник автовиробника в Сеулі і представник Apple в Каліфорнії відмовилися коментувати ситуацію виданню.

Нагадаємо, що про плани Apple випустити власний електрокар в 2024 році повідомлялося ще в грудні минулого року . Однак, на думку авторитетного аналітика інвестиційної компанії TF International Securities Мін-Чі Куо, заявлений термін є занадто оптимістичним .

У січні цього року повідомлялося, що Apple веде переговори з Hyundai про спільне виробництво електромобілів. У південнокорейській компанії тоді заявили, що «Apple веде переговори з безліччю світових автовиробників, включаючи Hyundai Motor». Пізніше Hyundai випустила оновлене звернення, заявивши що з нею зв'язувалися тільки потенційні партнери для розробки автономних електромобілів. 

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X