Капіталізація Apple і Microsoft досягла $ 1,5 трлн

11 червня 2020, 15:54

Ринкова капіталізація Apple і Microsoft перевалила за $ 1,5 трлн.

Вартість акцій американських техногігантів Apple і Microsoft зросла в ході торгів в середу, 10 червня, що призвело до зростання ринкової капіталізації кожної з компаній до $ 1,5 трлн.

Відео дня

В ході торгів на біржі NASDAQ вартість акцій Apple піднімалася до $ 352,84, а Microsoft - $ 198,33. Станом на 11 червня вона скорегувалась до $ 347,34 $ 192,66 відповідно. Таким чином, капіталізація Apple все ще перевищує $ 1,5 трлн, а Microsoft опустилася трохи нижче за цю позначку.

Як зазначає видання Barron`s, у інших техногігантів капіталізація також зросла. Ринкова вартість Amazon досягла $ 1,3 млрд, а Alphabet - $ 1 млрд. У Barron`s додали, що рекордне зростання акцій чотирьох техногігантів стався на тлі зниження основних індексів. Зокрема, індекс S&P 500 впав на 0,5%, а Dow Jones - на 1%.

У випадку з Microsoft зростання вартості акцій пов'язують із зростанням популярності хмарних сервісів компанії під час пандемії коронавірусу. У випадку з Apple інтерес інвесторів викликає випуск нового iPhone з підтримкою 5G і висока популярність носимих пристроїв компанії.

Крім того, сайт MacRumors зазначає, що останнім часом Apple практикувала зворотний викуп власних акцій. Це сприяло зростанню вартості цінних паперів компанії.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X