Apple запускає в Україні програму незалежних сервісних центрів

30 березня 2021, 15:27
Apple дозволить українським сервісним центрам офіційно ремонтувати свою техніку. Компанія почне приймати заявки за програмою Independent Repair Provider вже в цьому році.

Компанія Apple оголосила про розширення програми незалежних сервісних центрів (Independent Repair Provider), яка дозволяє незалежним сервісним центрам отримувати доступ до оригінальних запчастин, засобів діагностики та інструментам. Про це повідомляється на сайті компанії.

Відео дня

«Програма Apple Independent Repair Provider скоро стане доступною більш ніж в 200 країнах, майже у всіх країнах, де продаються продукти Apple», - йдеться в повідомленні компанії.

Щоб приєднатися до програми, сервісний центр повинен містити сертифікованого Apple техніка для ремонту пристроїв. У повідомленні компанії говориться, що процес сертифікації буде «простим і безплатним».

Спочатку Apple запустила програму IRP запустили в 2019 році в США. Зараз учасниками програми є 1500 ремонтних центрів в США, Канаді і Європі. Компанія збирається розширити програму «майже на всі країни, в яких продається продукція Apple».

У ряді країн процес прийому заявок на сертифікацію стартує вже з цього тижня. Для України, Білорусі та Казахстану така можливість з'явиться пізніше в 2021 році.

Раніше повідомлялося, що компанія Apple шукає юриста (Legal Counsel) в київський офіс.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X