Apple дає користувачам 10% бонусів до грошей доданих в їх акаунти

11 березня 2019, 11:38

Apple до 14 березня дає додаткові 10% кеша користувачам, які переводять гроші на свої Apple ID акканути з дебетових і кредитних карт

Про це повідомляє видання Theverge. Щоб додати гроші на свій акканут користувачеві потрібно: зайти в налаштування свого iPhone, а потім в iTunes & App Store. Там ви натискаєте на свій Apple ID, а потім переглянути Apple ID. Потім натискаєте «Додати кошти в Apple ID», який показує бонуси і ваш баланс.

Відео дня

Додавання $10 дасть вам додатковий долар. Додавання $100 приносить вам додаткові $10 з лімітом $200. При натисканні на один з варіантів вам буде запропоновано оплатити за допомогою Touch ID.

theverge
Фото: theverge

Ця функція доступна і для користувачів iTunes, що використовують персональні комп'ютери. Користувачі повинні перейти і подивитися обліковий запис. На цій сторінці є розділ під назвою «Рахунок Apple ID», де ви можете додати кошти. Натиснувши на будь-яку з опцій, ви автоматично додасте гроші на свій рахунок без підтвердження, тоді як на вашому телефоні доданий крок натискання на Touch ID або введення пароля.

Показати ще новини
Радіо NV
X