Апеляційний суд заарештував майно Насалика

6 грудня 2017, 12:10
Апеляційний суд Києва заарештував дві земельні ділянки і автомобіль міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика за клопотанням бізнесмена, президента футбольного клубу Карпати Петра Димінського

Про це йдеться в матеріалах суду, передають Українські Новини .

Апеляційний суд визнав обґрунтованим припущення представника бізнесмена про можливість Насалика продати земельні ділянки та автомобіль, що ускладнить виплату позики в разі прийняття позитивного для Димінського рішення. Рішення суду оскарженню не підлягає.

Відео дня

Нагадаємо, що в серпні, Димінський подав до суду позов про стягнення заборгованості з Насалика за договором позики (сума заборгованості в рішенні суду не вказано).

Відзначимо, що за 2016 рік Насалик задекларував 1,2 млн грн доходу, $450 тис., €140 тис. І 1,4 млн грн готівки, а також $450 тис. І €100 тис. на банківських рахунках в Укргазбанку

Згідно з повідомленнями ЗМІ, у 2014 році Насалик позичив $3,3 млн.

Одночасно з цим Димінський подав заяву про забезпечення позову, у якому просив заарештувати нерухомість Насалика, а саме: квартиру площею 287,7 кв. м у Києві, житловий будинок площею 561,4 кв. м і земельну ділянку (1,5 тис. кв. м) у Козині (Київська область).

Суд частково задовольнив клопотання Димінського і наклав арешт на квартиру і житловий будинок.

16 серпня Печерський районний суд Києва заарештував квартиру в Києві, житловий будинок і земельну ділянку в Козині Насалика за клопотанням Димінського.

Наприкінці серпня Насалик оскаржив арешт своєї квартири та житлового будинку.

Пізніше Апеляційний суд Києва скасував арешт цієї нерухомості.

2 жовтня представник Димінського подав чергову заяву про забезпечення позову, у якому просив накласти арешт на земельні ділянки в Київській області та автомобіль Mercedes-Benz S500L 4MATIC 2015 року випуску.

3 листопада Печерський районний суд відмовив у задоволенні заяви.

У зв'язку з цим Димінський подав апеляцію на це рішення.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X