Антонов знайшов заміну російським авіадеталям

30 липня 2018, 09:01

Американський концерн Boeing надасть допомогу українському авіавиробнику - держпідприємству Антонов в подоланні кризи, з якою воно зіткнулося в результаті окупації Росією Криму в 2014 році і початку війни на сході України.

Про це повідомляє американський телеканал CNBC.

Раніше Антонов і підрозділ Boeing - компанія Aviall підписали договір про умови зі взаємодії у виробництві літаків Ан-148, Ан-158, Ан-178, сімейство яких матиме позначення Ан-1X8 NEXT.

Відео дня

В межах цієї угоди Aviall буде поставляти українському підприємству комплет для літаків, а також забезпечить їх післяпродажною підтримкою.

Aviall почне постачання деталей для Антонова з кінця наступного року для забезпечення виробництва 8 літаків на рік.

Також надалі Антонов планує разом з Аviall побудувати складський комплекс, де будуть зберігатися всі ті матеріали, які більше неможливо імпортувати з Росії.

Нагадаємо, що Антонов будує найбільші в світі транспортні літаки. Так, Ан-225 Мрія має 6 двигунів з максимальною вантажопідйомністю 640 тонн.


Антонов - український розробник і виробник авіатехніки. З 2015 року підприємство входить до складу держконцерну Укроборонпром. Антонов співпрацює з більш ніж 75 країнами світу. У 2017 році підприємство збільшило прибуток на 1,1%, або на 1,9 млн грн - до 180 млн грн і чистий дохід від реалізації продукції в 1,6 рази до 5,9 млрд грн порівняно з 2016 роком.

Показати ще новини
Радіо NV
X