Антонов випустить замість 70 близько 10 літаків до 2023 року

2 липня 2018, 14:39
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Держпідприємство Антонов у найближчі п'ять років розраховує випустити близько 10 літаків замість раніше обіцяних 70.

Про це повідомив президент підприємства Олександр Донець в інтерв'ю liga.net.

"Мій пріоритет - Ан-178, тому що саме рамповими літаками завжди славився Антонов. А після нього будемо запускати 158-у машину. Також дуже хотілося б продовжити роботу щодо беспилотників. Але тут багато що залежить від замовника", - сказав Донець.

Відео дня

Крім того, він зазначив, що серійний Ан-178 буде оснащений новими моторами виробництва Мотор Січ - Д-436ФМ.

За його словами, у Антонова також є твердий контракт з Азербайджаном на виробництво 10 літаків Ан-178, однак вони будуть виготовлені після проведення повного імпортозаміщення російських комплектуючих і випробувань.

"Два тижні тому азербайджанська делегація приїжджала до нас на переговори. Мушу зазначити, що вони професійно підходять до питання, прекрасно орієнтуються в ситуації, розуміють, що ми не можемо будувати і поставляти машину з російськими комплектуючими. Літак їм потрібен, тому замовник готовий чекати, поки ми закінчимо роботу над імпортозаміщенням ", - зазначив Донець.

Раніше повідомлялося, що Антонов планує за 5 років випустити 70 літаків. Крім того, держпідприємство має намір поставити 20 літаків АН-178 замовникам з країн СНД, Азії та Африки, а також Туреччини.


Антонов - український розробник і виробник авіатехніки. З 2015 року підприємство входить до складу держконцерну Укроборонпром. Антонов співпрацює більш ніж з 75 країнами світу.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X