Антонов заявив про готовність замінити Росію у вантажоперевезеннях для НАТО і ЄС

25 квітня 2018, 19:40

Державне підприємство Антонов заявило про готовність авіакомпанії Авіалінії Антонова до виконання повного спектра стратегічних перевезень за програмою Strategic Airlift Interim Solution (SALIS) в інтересах НАТО і ЄС у зв'язку з планами щодо виходу з програми російської авіакомпанії Волга-Дніпро.

Про це повідомили у прес-службі держпідприємства, передає Інтерфакс-Україна.

"Оскільки російська компанія Волга-Дніпро має намір вийти з програми Strategic Airlift Interim Solution (SALIS), Антонов готовий надати повний спектр послуг країнам-учасницям цієї програми і гарантує надання необхідної кількості літаків Ан-124-100 Руслан і Ан-225 Мрія для виконання стратегічних авіаперевезень в інтересах НАТО і ЄС ", - йдеться у повідомленні.

Відео дня

У Антонові також нагадали, що в зв'язку з новою геополітичною ситуацією український оператор важкого транспортного Ан-124-100 Руслан припинив співпрацю з російською Волга-Дніпро та працює на ринку вантажних авіаперевезень самостійно, в тому числі в рамках програми НАТО SALIS.


Антонов - український розробник і виробник авіатехніки. З 2015 року підприємство входить до складу держконцерну Укроборонпром. Антонов співпрацює з більш ніж 75 країнами світу.

За підсумками 2016 року чистий прибуток Антонова зріс в 4,1 разів (316,6%) порівняно з 2015 роком - до 178,1 млн грн, чистий дохід скоротився на 0,2% - до 3,64 млрд грн.


Нагадаємо, в грудні 2014 року спільний з російською авіакомпанією Волга-Дніпро контракт з НАТО було продовжено до кінця 2016 року, восени 2016 року керівництво Авіаліній Антонова заявили про плани продовжити співпрацю з НАТО за програмою SALIS після завершення спільного з російською компанією контракту.

У 2017 році офіційна інформація про новий формат співпраці українського оператора Ан-124-100 Руслан за програмою SALIS не озвучувалась.

Подальші перспективи залучення флоту Авіаліній Антонова в стратегічних перевезеннях за програмою SALIS обговорювалися в ході відвідування держпідприємства генеральним секретарем НАТО Йенсом Столтенберг в рамках його візиту до Києва в липні 2017 року.


Авіалінії Антонова - один з провідних світових операторів важкого транспортного Ан-124-100 Руслан вантажопідйомністю 150 тонн, з 2006 року надає послуги в рамках програми SALIS.

Показати ще новини
Радіо NV
X