Антонов заборонив Росії випускати українські літаки - ЗМІ

5 червня 2018, 18:05
2014
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

За допомогою Антонова було запущено серійне виробництво Ан-124-100 Руслан і випущено 36 літаків

Державне підприємство Антонов не збирається відновлювати співпрацю з російською стороною для виготовлення та модернізації літаків Ан-124-100 Руслан, а також заявляє про неможливість виробляти їх російською стороною.

Про це прес-служба підприємства повідомила у відповіді на офіційний запит порталу Оbozrevatel.

Питання про відновлення серійного виробництва літаків Ан-124-100 Руслан з російською стороною фахівцями ДП Антонов не обговорюється "- йдеться у відповіді.

Крім того, про можливості Росії самостійно виготовляти і модернізувати літаки Руслан, на підприємстві повідомили, що в Ульяновську був побудований виробничий комплекс, який отримав назву Авіастар, саме для випуску Русланів. За допомогою Антонова було запущено серійне виробництво цього літака і випущено 36 літаків.

"Якщо мова йде про модернізацію, то передбачається внесення змін до типової конструкції. При цьому, тільки розробник літака - держпідприємство Антонов володіє усіма технічними знаннями і необхідною інформацією про конструкції, властивості, ресурсу, терміну служби і льотної придатності літаків Ан-124-100, включаючи дані випробувань і аналізів, необхідних для збереження цілісності конструкції. Таким чином, виготовлення літаків сімейства Ан-124 під маркою Антонов без участі держпідприємства Антонов неможливо ", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що у листопаді 2017 року ЗМІ повідомляли, що Україна і Росія ввели переговори про відновлення співпраці навколо продовження льотної придатності літаків Руслан (Ан-124-100).

Відзначимо, що державне підприємство Антонов заявляло, що виконає роботи з оцінки технічного стану літака Ан-124-100 Руслан російської авіакомпанії Волга-Дніпро. Крім того, у держпідприємстві заявили, що Волга-Дніпро не входить до переліку компаній, в яких згідно з рішенням РНБО України застосовуються санкції.

Крім того, у лютому 2018 року, Україна припинила поставки двигунів Д-436 для пасажирських літаків Ан-148, що збираються в Росії.

Вибір редакції

Наукпоп

Вчора, 16:00

article_img
Дзвоніть Спілбергу. Вбивця найбільшої акули на Землі може бути ще живий
Країни

Сьогодні, 10:33

article_img
Наша проблема – туристи і мопеди. В Амстердамі призначили велосипедним мером дев'ятирічну дівчинку
Політика

Сьогодні, 13:24

article_img
Королі готівки. Хто з ключових кандидатів у президенти має найбільше грошей "на руках"

Головне

Компанії/Ринки

Вчора, 14:42

article_img
Мистецтво привертати увагу. Історія успіху креативного агентства Banda
Геополітика

Вчора, 16:05

article_img
У Венесуелі військові генерали й опозиція ведуть таємні переговори – Болтон
Політика

Вчора, 17:16

article_img
Гроші, будинки, машини. НВ вивертає навиворіт кожного із шести основних кандидатів у президенти