Антонов вироблятиме літаки спільно з "дочкою" Boeing

18 липня 2018, 09:10

Державне підприємство Антонов та підрозділ компанії Boeing - Aviall Services, Inc. підписали Договір про загальні умови щодо взаємодії у виробництві модернізованих літаків Ан-148, Ан-158, Ан-178, сімейство яких матиме позначення Ан-1X8 NEXT.

Про це повідомляється на Facebook-сторінці підприємства.

У рамках цієї кооперації Aviall забезпечить закупівлю та постачання на Антонов комплектуючих виробів для серійного виробництва зазначених літаків та забезпечення їх післяпродажної підтримки у майбутньому.

Відео дня

“У результаті укладання угоди з компанією Aviall, Антонов отримав надійного партнера, який стане важливою інтегруючою ланкою в процесі придбання низки комплектуючих виробів західного виробництва в рамках програми імпортозаміни”, - зазначив президент держпідприємства Олександр Донець.

Зазначимо, що Антонов і Turkish Aerospace Industry домовилися про створення спільного підприємства для розробки й будівництва транспортного літака короткого зльоту і посадки Ан-188.


Антонов - український розробник і виробник авіатехніки. З 2015 року підприємство входить до складу держконцерну Укроборонпром. Антонов співпрацює з більш ніж 75 країнами світу. У 2017 році підприємство збільшило прибуток на 1,1%, або на 1,9 млн грн - до 180 млн грн і чистий дохід від реалізації продукції в 1,6 рази до 5,9 млрд грн в порівнянні з 2016 роком.

Показати ще новини
Радіо NV
X