Антонов виграв у уряду Туреччини суд на $1 мільйон

12 травня 2017, 11:28
ДП Антонов (Київ) виграло в турецькому суді судовий спір з Головним управлінням аеропортів Туреччини щодо інциденту із зіткненням при зльоті зі зграєю птахів в аеропорту Анкари в березні 2008 року українського вантажного Ан-124-100 Руслан

Про це повідомила прес-служба юрфірми Ільяшев і партнери, що представляла інтереси підприємства в суді, передає Інтерфакс-Україна.

Згідно з повідомленням, рішенням 14-го Господарського суду I інстанції міста Анкари українське підприємство отримало $1 млн компенсації за недотримання турецьким аеропортом норм ICAO в частині безпеки польотів.

Відео дня

"Суд постановив, що турецька сторона в порушення законодавства та норм ICAO не прийняла в аеропорту всіх можливих заходів орнітологічної безпеки, внаслідок чого виникла аварійна ситуація. Посилання відповідачів на форс-мажор суд також відхилив", - прокоментували справу в Ільяшев і партнери.

Додатково відповідачем по справі оплачені в повному обсязі послуги юристів та експертів, залучених державним підприємством, наголошується в повідомленні.

"Рішення суду міста Анкари, отримане на користь ДП Антонов ще в 2012 році, неодноразово оскаржувалось турецькою стороною. За підсумками багаторічного судового розгляду, в травні 2017 року ДП Антонов отримало повну грошову компенсацію на свій банківський рахунок", - уточнює прес-служба.

Вантажний Ан-124-100 Руслан авіакомпанії Авіалінії Антонова, є авіатранспортним підрозділом ДП Антонов, в березні 2008 року при зльоті в аеропорту Анкари зіткнувся зі зграєю птахів, внаслідок чого повітряне судно отримало пошкодження, екіпаж і вантаж не постраждали. У 2009 році українське підприємство подало позов в турецький суд про компенсацію збитку.

Показати ще новини
Радіо NV
X