Антонов відмовився від лоукост-аеропорту на користь вантажного хаба

1 лютого 2018, 12:14

Державне підприємство Антонов вирішило створити вантажний хаб між Китаєм і Європою на базі аеропорту Гостомель, але лоукост-базу поки не будуть реалізувати.

Про це повідомив гендиректор підприємства Олександр Кривоконь в інтерв'ю liga.net.

За його словами, підприємство підготувало передпроектне рішення, під яке шукає інвестора для вантажного хаба і створення сервісного центру для обслуговування літаків.

Відео дня

"У нас є вигідне географічне розташування. Ми можемо перевозити вантажі великими літаками в європейські хаби, а далі вони будуть поширюватися невеликими літаками по регіонах", - зазначив Кривоконь.

Компанія планує залучити великі логістичні та авіаційні компанії, такі як DHL, Fedex і Turkish Airlines, однак переговори ще не проводилися.

Нагадаємо, що раніше прем'єр-міністр Володимир Гройсман виступав за перетворення аеропорту Гостомель на базовий аеропорт для лоукост-авіакомпаній.

Так, в липні 2017 року його заявляв, що термінал для лоукостерів в аеропорту має бути побудований протягом півроку.

Крім того, державне підприємство Антонов зацікавилося у використанні аеродрому в Гостомелі для обслуговування низькобюджетних авіакомпаній.

При цьому міністр інфраструктури Володимир Омелян не рахував необхідним перетворювати аеропорт Гостомель в базовий для роботи лоукост-авіакомпаній при недозавантаженні міжнародних аеропортів Бориспіль і Київ (Жуляни).

У листопаді 2017 року його представив авіаційну транспортну стратегію України до 2030 року, яка передбачає розвиток аеродромів в Гостомелі, Білій Церкві, Ніжині та Житомирі для використання лоукостів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X