Антонов прокоментував інформацію про переговори з Росією

3 листопада 2017, 13:15
Державне підприємство Антонов виконає роботи з оцінки технічного стану літака Ан-124-100 Руслан російської авіакомпанії Волга-Дніпро

Про це повідомили у прес-службі держкомпанії.

" З метою дотримання своїх зобов’язань, за міжвідомчим узгодженням з повноважними міністерствами та відомствами України, згідно з листом−роз’ясненням Держекспортконтролю України, на договірній основі фахівціпідприємства Антонов виконають роботи з оцінки технічного стану літака Ан−124−100 Руслан авіакомпанія Волга−Днєпр", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

Крім того, у держпідприємстві заявили, що Волга-Дніпро не входить до переліку компаній, в яких згідно з рішенням РНБО України застосовуються санкції.

"Зазначений літак має Свідоцтво про реєстрацію цивільного ПС і може використовуватися тільки в цілях забезпечення потреб громадян і економіки. Таким чином, держпідприємство Антонов як розробник авіаційної техніки діє відповідно до чинного законодавства України і міжнародних авіаційних правил", - зазначає держпідприємство

Крім цього, в держпідприємстві нагадали, що вони є розробником авіаційної техніки і, відповідно, власником сертифікатів типу літаків Ан, зокрема, транспортного літака Ан-124-100 Руслан.

Також наголошується, що невиконання своїх прямих обов'язків підтримувати цивільні літаки марки Ан призведе до втрат ліцензій розробника, дозволів на авіаперевезення і втрати ринків.

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомляли, що Україна і Росія ведуть переговори про відновлення співпраці навколо продовження льотної придатності літаків Руслан (Ан-124-100).

Показати ще новини
Радіо НВ
X