Антонов поставить Саудівській Аравії перший Ан-132 вже на початку 2017 року

18 травня 2016, 21:32
Державне підприємство Антонов у рамках виконання контракту планує поставити Саудівської Аравії перший літак Ан-132 на початку 2017 року

Про це Уніан повідомив керівник програми, заступник головного конструктора Антонова Олександр Хохлов.

За його словами, літак спроектований з використанням лише європейських, американських та українських комплектуючих.

Відео дня

"Зараз літак знаходиться на стадії остаточної зборки. Йде установка систем і обладнання. У 4 кварталі поточного року ми плануємо здійснити перший політ, а вже в 1 кварталі 2017 року спільно з аравійським партнером плануємо продемонструвати літак потенційним замовникам з Саудівської Аравії", - розповів Хохлов.

Він зазначив, що літак повністю відповідає вимогам замовника.

"Незважаючи на те, що Ан-132 - це глибока модернізація Ан-32 і Ан-26, створених ще за СРСР з використанням комплектуючих російського виробництва, ми принципово пішли від кооперації з Росією - не тільки з політичних міркувань, але і з суто економічних", - зазначив Хохлов.

Нагадаємо, раніше Держпідприємство Антонов запустило виробництво першого дослідного зразка літака Ан-132 в рамках спільного проекту з Саудівською Аравією.

Як повідомлялося, в травні ДП Антонов підписало з саудівської компанією Taqnia Aeronautics договір про розробку і виробництві, легкого транспортного літака Ан-132.

Показати ще новини
Радіо НВ
X