Антонов попросив дозвіл у Мінтранспорту США для перевезень деталей ракети SpaceX

10 січня 2018, 23:04

Український авіаконцерн Антонов допомагає в транспортуванні крупно габаритних деталей SpaceX, повідомив Укрінформ з посиланням на заявку на сайті Daily Airlines Filings.

Антонов відправив заявку до Міністерства транспорту США для позапланового перельоту літаком Руслан з аеропорту в Лос-Анджелесі до Тітусвілля або безпосередньо до мису Канаверал, штат Флорида у проекті SpaceX.

Відео дня

У звіті зазначені дати виконання робіт – з 10 до 13 січня.

Антонов планував залучити свій літак AN-124-100 Руслан.

У заявці уточнюється, що затримка з доставкою запчастин до ракет максимум до 11 січня призведе до негативних наслідків, в тому числі фінансових втрат, та вплине на заплановані стартові місії SpaceX.

Своєчасне транспортування цього обладнання "є критично важливим", зазначається в документі.

Антонов хотів транспортувати частину головного обтічника ракети. А дедлайни проекту дозволяють дійти висновку, що роботи вже почалися.

У заявці української компанії також вказані габарити деталей, які потрібно доставити для SpaceX по США. Зокрема, це - 1788 см на 564 см на 417 см вагою приблизно 28,1 тонни.

Вантажний Ан-124-100 Руслан є одним з найбільш затребуваних у класі важких транспортних літаків.

[see_also]

Літак Антонова доставив найбільший у світі двигун для Боїнга в крижану Канаду - фото, відео

[/see_also]

Нагадаємо, 15 грудня американська компанія SpaceX спільно з NASA провели успішний пуск ракети-носія Falcon 9 з космічним кораблем Dragon.

У грудні стало відомо, що український Руслан став перевізником європейських супутників та обладнання. Відповідний контракт завод Антонов підписав з французькою компанією Боллоре.

Показати ще новини
Радіо НВ
X