Антонов: Кабмін Гройсмана будь-якими шляхами намагається ускладнити нам роботу 

17 січня 2018, 21:28

Державний виробник авіації Антонов звинувачує Кабінет Міністрів України та його очільника Володимира Гройсмана у політиці, яка не тільки заважає розвитку підприємства, а й може призвести до зриву контрактів та банкрутства.

"Так, замість того щоб фінансувати запуск серійного виробництва пасажирських літаків, як це було обіцяно ще в 2016 році, Володимир Гройсман та його Кабінет Міністрів пропонує вилучити значну частину зароблених коштів для вирішення проблем інших підприємств концерну, всупереч думці керівництва Укроборонпрому", - йдеться в поширеній заяві.

Відео дня

Авіавиробник погрожує, що політика, яку нав’язує уряд, призведе до зриву міжнародних домовленостей щодо стратегічних проектів: виробництва Ан-132D, модернізації Ан-70, а також зупинки розробки першого українського ударного безпілотника Горлиця.

Перенаправлення коштів кризовим компаніям покличе за собою банкрутство і самого Антонова.

Керівництво ДП вважає за доцільне ухвалення державою антикризової програми для "найважливіших підприємств ОПК, що буде фінансуватися з бюджету країни".

Нагадаємо, Антонов за 9 місяців 2017 року (січень-вересень) скоротив чистий прибуток на 60,3% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року - до 28,8 млн грн.

Показати ще новини
Радіо НВ
X